Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5