Series
Ratings
403
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0