Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 1.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 1.0
Shugo Chara!Rated ★ 1.0
GloriaRated ★ 1.0
Queen InsooRated ★ 1.0
Rascal SonsRated ★ 0.5
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 0.5
A Man Called GodRated ★ 0.5- The Family Is ComingRated ★ 1.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.0
Seven First KissesRated ★ 1.0
Empress CheonchuRated ★ 0.5
Temptation of an AngelRated ★ 0.5