Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0