Titles you rated
Angry MomRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0