Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5