Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0