Movies
Ratings
368- A Hard DayRated ★ 2.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.0
Trigger WarningRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
No One Gets Out AliveRated ★ 2.5
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5