Titles you rated
Glass HeartRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5