Movies
Ratings
18
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5