Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 0.5- The MasterRated ★ 2.5
The GreyRated ★ 0.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 1.0
The World's EndRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
10,000 BCRated ★ 0.5
Power RangersRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0