Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0