Series
Ratings
46
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.5
YouRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0