Movies
Ratings
93
LoganRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 0.5
MasterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5