Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0