Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5