Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5