Series
Ratings
150
LiveRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 3.5
- Star in My HeartRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 3.5
- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
- You and IRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0