Series
Ratings
50
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0