Series
Ratings
49
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.5- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
- Battle of TonguesRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.5- Gag ConcertRated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 2.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 3.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5