Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0