Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0