Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0