Series
Ratings
427
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Something in the RainRated ★ 2.5- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 1.5
DistortedRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.5
Pan AmRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 1.5
CircleRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0