Movies
Ratings
699
Good NewsRated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 1.0
PoetryRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5