Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5