Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0