Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0