Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 4.0- MegaMan NT WarriorRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.5
School DaysRated ★ 2.0- 태권왕 강태풍Rated ★ 4.0
- The Familiar of Zero FRated ★ 3.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.5
Ah! My GoddessRated ★ 3.5- Oh! My Goddess: Being Small is ConvenientRated ★ 3.0
- Soul HunterRated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 3.5- Oh My Goddess! OVARated ★ 4.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.5