Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
#AliveRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0