Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Love Stories From Fukuoka 14Rated ★ 3.0