Movies
Ratings
55
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0