Series
Ratings
32
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Marumo's StoryRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0