Titles you rated
Fashion KingRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0