Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5