Series
Ratings
21
ClickbaitRated ★ 4.0
BloodrideRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Rizzoli & IslesRated ★ 4.5
The CloserRated ★ 4.5- Law & Order: Special Victims Unit Season 8Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.5- NCISRated ★ 5.0