Movies
Ratings
733
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0- Toxic ParentsRated ★ 1.5
NowhereRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5