Movies
Ratings
93
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0