Movies
Ratings
241
Baby DriverRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
My Broken MarikoRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5- Peach GirlRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
NanaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Love at LeastRated ★ 2.5