Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5