Titles you rated
Bill Burr: Live at Red RocksRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
The HighwaymenRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0