Series
Ratings
203
AnnaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
KairosRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0