Movies
Ratings
28
CloseRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
SnowballRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 3.5- VEGETARIAN DIARYRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0