Series
Ratings
17
MaidRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0