Movies
Ratings
962
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5