Movies
Ratings
62
CrashRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.0
AmélieRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0