Movies
Ratings
1039
The Last DuelRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
SchumacherRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
BrightRated ★ 2.0
BeckettRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
News of the WorldRated ★ 4.0