Movies
Ratings
182
300Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0