Series
Ratings
89
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0