Titles you rated
PluribusRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Devotion, a Story of Love and DesireRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.5